ZŠ a MŠ při lázních Velké Losiny

Napsali o nás

Napsali o nás

Od rodičů

„Moc děkuji za krásný a vnímavý přístup k mému dítěti, V. byla nadšená a chodila k Vám s radostí.“

„… Náš V. byl poprvé ve škole opravdu šťastný. Moc se mu tam líbilo a já jsem tudíž byla velice spokojená. Doufám, že i těch pouhých 14 dní, které strávil s milými, usměvavými a vstřícnými učitelkami, ho přesvědčí o tom, že škola nemusí být stresující prostředí. Osobně jsem třídy viděla, když jsme tam nečekaně sbírali V. věci a musím říct, že i prostředí se mi velice líbilo. Vím, že za tak krátkou dobu jsou mé postřehy povrchní, ale z toho, co jsem viděla a slyšela od V., jsem měla příjemný pocit, že alespoň někde jsou lidé na svém místě! ...“

„Tyto lázně jsme si vybrali hlavně kvůli možnosti docházky dítěte do MŠ … Paní učitelka je opravdu profesionál. Obdivuji, co všechno s dětmi dokáže stihnout za tak krátký čas, který jim zbývá mezi procedurami. … Děkuji za vše.“

Z kmenových škol

J. „se dobře zapojil do práce ve třídě, po příjezdu z lázní nadšeně vyprávěl o školní i mimoškolní práci v lázních, řadu námětů pro výuku je možné využít i u nás ve třídě. Děkuji.„

O NÁS

Svátek má Jeroným